Zavolajte nám!+421 908 609 666

Ťažný pomocník Movexx je ľahké a efektívne riešenie manipulácie s nákladom pre valivé vozidlá a podvozky!

2020.03.20.

Manipulácia s už naloženými podvozkami v pohybe nie je ľahká úloha. Sme tu, aby sme vám pomohli! Či pre úlohy s meniacimi pozíciami, alebo pre fixné rutinové úlohy, riešenie je k dispozícii!

Rýchla a efektívna obsluha meniacich pozícií:

Môžete ľahko, ručne ovládať svoje základné materiály, hotové výrobky. Vďaka kompaktnému a veľmi užívateľsky príjemnému elektrickému traktoru Movexx sa všetko zmení. Ľahká manipulácia až do 6000 kg takmer so všetkým! S produktovou radou elektrických ťahačov môže užívateľ ľahko a bez námahy ťahať alebo tlačiť kontajnery alebo iné rolujúce objekty z jedného miesta na druhé. Movexx - kompaktný, univerzálny a mobilný. Najdôležitejšie je, že zvýši vašu efektivitu a zníži neprítomnosť zamestnancov v práci.

Prečo si zvoliť Movexx?

  • Motivovaní zamestnanci a vyššia produktivita
  • 62,5% zákazníkov používa elektrický ťahač Movexx T1000 4 až 5 hodín denne.
  • 87,5% kúpilo elektrický ťahač Movexx T1000, aby uľahčilo prácu zamestnancom, a títo zamestnanci rozdiel oproti predchádzajúcemu stavu považujú za významný.
  • 75% zákazníkov tvrdí, že efektivita na pracovisku sa zlepšila.
  • 100% zákazníkov zastáva názor, že produkt funguje uspokojivo alebo dobre.

Rutinné úlohy, rýchle efektívne riešenia:

Automaticky ovládané, odťahovacie a dopravné stroje bez vodiča sa v Maďarsku stali známym pod ich anglickou skratkou - AGV (Automated Guided Vehicle). Okrem toho sa v nemeckej jazykovej oblasti často používa skratka FTS (Fahrerlose Transportsystem).

Movexx AGV sú zvyčajne stredne veľké, automaticky ovládané vozidlá, ktoré môžu sledovať opticky označenú trasu úplne samostatne. Manipulácia do 2500 kg. Elektrické ťahače sa automaticky pripájajú a odpájajú k vozňom s dvoma otočnými a dvoma pevnými kolesami, používajú sa najmä v prostrediach priemyselnej výroby a fyzickej distribučnej logistike.

AGV je tiež schopný sa posúvať na rôznych komplexných trasách pomocou prevodov a vyžaduje minimálnu údržbu. Číta štítky RFID a premáva s meniteľnou rýchlosťou maximálne 4,7 km/h.

Ak hľadáte konkrétne personalizované riešenie pre procesy manipulácie s materiálom, kontaktujte nás a vyriešime Váš problém.